26 Nisan 2007 Perşembe

Son durum hakkında biraz bilgi...

İlk önce unutmamak gerekir ki bu işleri üniversite aracılığı ile yürütücez. Üniversitelerimiz ise genel olarak Devlete bağlı oldukları için tam anlamıyla devlet dairesi mantığıyla çalışmaktalar. Normalde Nisan ayının 17'sinde açıklanması gereken mülakat tarihleri ilk önce ayın 20'sine uzadı.
Ama ancak bugün (26 Nisan) itibariyle açıklandı.

Yani ilk kural sinirlerinize hakim ve bürokratik işlemlere hazır olmanız lazım. Çünkü bu daha başlangıç!!!

Bu arada söylemesi ayıp mülakata da kabul edilmişim. 1 Mayıs da mülakat yapılacak. Ondan sonrada sanırım bir hafta içinde sonuçlar belli olur. Bir sonraki yazımın konusu ise Mülakatta genel olarak sorulan sorular olacak.
Görüşmek üzere...

1 yorum:

Sinan dedi ki...

I believe Rudy de Haas (Murphy) has room in his museum at the moment - why not apply?

I bet Kinect will not be magical either.

sesli sohbet - kaliteli sohbet could have made sohbet et - kameralı sohbet magical if they wanted to, they could have hired a man in a turtleneck to give a magical presentation and BAM... a islami sohbet - bedava chat Event (maybe a mirc sohbet product too, who knows.)

video izle would have been much cheaper to cet too. No wonder cinsellik sohbet overtaking chat, chat kanalları dini sohbet end mynet- sohbet kanalları know where NOT to spend their money. chat siteleri - sohbet odaları - cinsel sohbet - mirc - mirc indir - mirc - turkce mirc - muhabbet